top of page

 

 

EĞİTİMLER

Yöntem İstatistik & Analiz Merkezi olarak sizlere istatistik konusunda temel düzeyden başlamak üzere ileri seviyelere kadar istatistik eğitimleri sunuyoruz.

Sunduğumuz eğitimlerin ilki SPSS, STATA, AMOS, E-VİEWS vb. programların kullanımına dair her şeyi bulabileceğiniz yazılı dokümanlarımızdır. Bu eğitime aşağıdaki Ücretsiz Eğitim Dokümanlarımız kısımını tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Diğer eğitimimiz yine her tür ve düzeydeki analiz programlarının video eğitimlerini içermektedir. Bu video eğitimlerden dilediğinizi satın alarak SPSS vb. analiz programlarını öğrenebilirsiniz.

Ve son olarak zaman zaman düzenlediğimiz yerinde eğitimlerimize katılarak hocalarımızdan bizzat analiz eğitim kursu alma imkanına sahip olabileceksiniz. 

Başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye'nin her yerinde düzenlediğimiz yerinde eğitimlere katılarak da istatistik konusunda gerekli donanıma sahip olabilirsiniz. 

İş yoğunluğunuz sebebiyle yerinde eğitimlere katılmanız zor ise, alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmış olan kayıtlı eğitim videolarından istediğiniz dersleri satın alarak istediğiniz yer ve zamanda istatistik konusunda gerekli bilgileri edinebilirsiniz. 

                                             

                                                                                                                    

Original_jpg.jpg
Organize Dosyalar
Dizüstü Çalışma
Çağdaş Boardroom
bottom of page