top of page

BİYOİSTATİSTİK ANALİZLERİ VE BİYOİSTATİSTİK EĞİTİMLERİMİZ

 

Biyoistatistik analizleri konusunda tıpta uzmanlık tezlerinin analiz bölümleri başta olmak üzere, doktorlarımıza makale süreçlerinde ihtiyaç duydukları analizler konusunda profesyonel destek sağlamaktayız.

Türkçe, İngilizce ya da istenilen herhangi bir dilde makale ya da diğer bilimsel çalışmalarınızın biyoistatistik analizlerinin yapılması ve doğru şekilde yorumlanmasında Yöntem İstatistik Merkezinin tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Biyoistatistik Analiz Talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sunduğumuz Biyoistatistik Eğitimleri:

Ankara’da yer alan ve biyoistatistik eğitimini yüz yüze almak isteyen hekimlerimiz için ortak belirleyeceğimiz bir takvime göre Ankara ofisimizde biyoistatistik eğitimleri gerçekleştirmekteyiz. Yerinde eğitimler için belirli bir kontenjanın tamamlanması (minimum 6 kişi) beklenmektedir.

 

Buna ek olarak online biyoistatistik eğitimleri de vermekteyiz. Bunu online görüşme platformlarını kullanarak yapmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için web sitemizin "hizmetler-yerinde eğitimler" bölümünde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilir ya da doğrudan

0(537) 064 84 15 nolu telefonla bizimle iletişime geçebilir ya da eğitim talebi formunu doldurabilirsiniz.

 

Eğitim sonunda biyoistatistik analizlerinin yapılması ve yorumlanması becerilerinin kazanılması amaçlanmaktadır. Temel kavramların tanınması, örneklem oluşturma bilgisinin edinilmesi, power analizi konusunda bilgiler, araştırma tasarımının öğrenilmesi, SPSS (ya da diğer bir paket programda) veri girişi, analiz yapılması ve analiz sonuçlarının yorumlanması sağlanmaktadır.

Eğitim içeriği, eğitim öncesinde hekimlerimizin taleplerine göre şekillendirilebilmektedir.

Dijital Tablet Kullanımı Doktor
bottom of page