top of page

ŞUBAT 2024 (GÜNCEL) SPSS ANALİZ ÜCRETLERİ

SPSS veri analiz ücretleri birçok faktöre bağlı olarak değişmekle birlikle Şubat 2024 güncel fiyat aralığı 3.000tl-10.000tl aralığındadır. 520


SPSS analizi fiyat aralığının farklı olmasının başlıca sebepleri şunlardır:


·       İstenilen analiz seviyesi (Basit, orta, ileri),

·       Talep edilen test ve hipotez sayısı,

·       Teslim tarihi,

·       Değişken sayısı,

·       Ölçek ve demografik verilerin sayısı,

·       Raporlama dili,

·       Ekstra analiz talepleri.

 

SPSS Analiz Fiyatları


Basit Düzey SPSS Analizi: 3000TL-4000TL aralığında değişmektedir. Basit düzey SPSS analizi genellikle proje ödevleri, lisans bitirme tezleri, tezsiz yüksek lisans projeleri için uygundur. Temel veri özetlemesi, frekans analizi, grafik ve basit istatistiksel hesaplamaları içerir.


Orta Düzey SPSS Analizi: 4500TL-7000TL aralığında değişmektedir. Yüksek lisans tezi, anket uygulanmış doktora tezleri, bazı makaleler için uygundur. Veri temizleme, dönüştürme, Normallik testi, regresyon analizi, tablolar, grafikler içermektedir.


İleri Düzey SPSS Analizi: 7500TL- 10000TL aralığında değişmektedir. Kapsamlı yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, makaleler için uygundur. Faktör analizi, çok değişkenli analizler, danışan taleplerine göre özelleştirilmiş analizleri içermektedir.


SPSS  Veri Analizi Fiyatlandırma ve Raporlama Sürecimiz520


Yöntem İstatistik ve Analiz olarak SPSS analiz ücreti belirleme politikamız ve genel olarak süreç şu şekildedir:


Sitemiz üzerinden mail veya telefon yolu ile bizlere ulaşan danışanlardan veri seti, anket soruları veya uyguladığı ölçekler, hipotezleri gibi bilgileri net olarak isteyip alarak uzman hocalarımız tarafından ücret talebinde bulunulmaktadır. İnceleme sonrası danışanlara en uygun ve profesyonel hizmet verebilmek adına fiyat teklifimiz iletilmektedir. Danışanlar tarafından uygun bulunan fiyat teklifinin bir kısmı kaparo olarak alınarak çalışmanız başlatılmaktadır.


SPSS veri analizine başlamadan önce uzman hocamız ve danışan arasında online veya telekonferans ile görüşme sağlanmaktadır. Bu görüşme 15-30dk sürmekte ve danışandan istediği analizleri ve çalışmasını detaylı olarak anlatması istenilmektedir. Varsa hocamız çalışma ile ilgili sorularını sormaktadır. Alınan bilgiler sonrasında uzman hocamız çalışmanızın analizine başlamakta ve tablolar ile yorumları içeren raporunu ortalama 5-7 gün içerisinde sunmaktadır. Rapor genel olarak çalışma sahibinin de yorumları okuyarak anlayabileceği netliktedir.


Analiz ve raporlama danışana sunulduktan sonra danışan varsa soruları yine görüşme talep edebilmekte veya uzman hocamıza sorularını mesaj, mail ile de sorabilmektedir.

Genel olarak süreç ve işleyişimiz bu şekildedir.


Fiyat ve analiz talebi için iletişime geçiniz.777

68 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ADIM ADIM SPSS ANALİZİ

SPSS (Statistical Package for the Social Sciences), zorunlu analizler yapmak için kullanılan bir yazılımdır. SPSS, veri analizi, veri görselleştirme, veri madenciliği ve veri kayıtları gibi birçok yay

parametrik ve parametrik olmayan testler

Parametrik testler, dağılım varsayımlarına dayalı istatistiksel testler arasında yer almaktadır. Bilimsel analizlerde temel olarak demografik faktörlerin ve değişkenler arasındaki ilişkilerin istatist

Tez analizi nasıl yapılır

Yüksek lisans tezleri ve doktora tezlerinde özellikle son yıllarda bir ampirik uygulama ve bunun analizinin yapıldığı bir analiz kısmı neredeyse tüm tezlerde olmaktadır. Bu durum tez analizi ihtiyacın

Comentários


bottom of page