top of page

Hakkımızda

YÖNTEM İstatistik ve Analiz, Akademik ve İş Yaşamı tecrübesine sahip uzmanlardan oluşan bir kadroyla bireysel ya da kurumsal anlamdaki tüm istatistik ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. 

Her biri alanında uzman olan geniş bir çalışma kadrosuna sahip olan Yöntem İstatistik'in temel faaliyet alanları;

*Akademik Faaliyetler ve

*Şirketlere Yönelik Hizmetler olarak 2 ana kola ayrılmaktadır. 

Temel amacımız; siz değerli akademisyenlerimize, öğrencilerimize ve kurumsal işletmelerimize ihtiyaç duyduğunuz tüm analizler için kaliteli ve sonuca yönelik raporlama hizmetleri sunarak size, çalışmalarınıza ve işletmelerinize artı değer sunmaktır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için özenle oluşturulmuş akademisyen ve uzman kadromuzla istatistik ve analize dair ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda yanınızdayız.

Biz Kimiz? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yöntem İstatistik ve Analiz Merkezi akademik ve bilimsel araştırmalar alanındaki uzman hocalardan oluşan kadrosuyla istatistiksel analiz, ekonometrik analiz ve saha araştırmalarıyla istatistik ve analiz konusundaki uzun yıllara varan bilgi birikimi ve tecrübesini öğrenciler, akademisyenler ve şirket yöneticileriyle paylaşmaktan gurur duyan bir istatistik&analiz şirketidir. Organizasyonumuz akademik çalışmalara verdiği desteği tez analiz çalışmaları, spss analizleri, ve diğer istatistik analiz programlarının gerek kullanımı konusunda verilen eğitimlerle gerekse öğrencilere ve akademisyenlere sunduğu kaliteli tez analizi hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Buna ek olarak firmaların finansal analizleri , saha ve müşteri araştırmaları, müşteri memnuniyet araştırmaları gibi çok sayıda önemli konuda hazırladığı raporlarla firmalara analiz ve raporlama desteği vermektedir. 

 

Yöntem İstatistik ve Analiz Merkezini diğer tez analizi yapan firma ve kişilerden farklı kılan en önemli özelliği bu işi uzun yıllardır resmi, kurumsal ve sabit ofis adresli yapan vergi levhası olan bir kurum olarak bu hizmeti sunmasıdır. Bu durum özellikle tez analizi, spss analizi ya da diğer istatistik ve ekonometrik analiz yaptırma ihtiyacı olan kişilere güven ve kalite telkin etmesi bakımından oldukça önemlidir. İstatistik ve ekonometrik analizler konusunda uzman hocalarımız ihtiyaç duyabileceğiniz her seviye ve türdeki analizlerinizi istediğiniz kalitede yapıp size rapor halinde teslim etmektedir. Ayrıca analiz sürecinizle ilgili bir problem yaşamanız ya da bir sorunuz olması durumunda da ister ofisimizi ziyarete gelebilir, isterseniz telefon ve mail yoluyla bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.  Bizim sunduğumuz analiz hizmetleriniz farklılaştıran ve diğer yerlerden ayıran en önemli unsurların başında kurumsal kimliğimiz ve kaliteli çalışmaları bu işin profesyoneli bir danışman hoca grubuyla sunmamız gelmektedir. Dolayısıyla tez analizi yaptırmak isteyen öğrenci ve akademisyenler başta olmak üzere her seviyedeki ödev, tez, proje ve tez analizleriniz için gönül rahatlığıyla Yöntem İstatistik Merkezine güvenebilirsiniz. Tez analizleri sadece bir tezin analizinin yapılıp outputların tablo halinde sunulmasından ibaret bir işlem değildir. Tez analizi süreci, oldukça önemli bir danışmanlık faaliyetidir. Bahse konu süreç veri analizi, spss analizi ya da diğer programlarla veri analizinin yapılıp size verilmesinin çok daha ötesinde sizin bu veri analizini anlmanız ve tez sunumunuzda bu tez analizinizi tam anlamıyla hakim bir şekilde sunmanızı içermektedir. Aksi takdirde sadece yapılmış olsun diye bir tez analizinin yapılması hiç bir akademik çalışmaya bir katkı sağlamayacaktır. 

Yöntem İstatistik ve Analiz Merkezi akademik çalışmaların tamamı için yani tez, proje ve makaleler için veri analizi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti veri analizinin en başından yani hipotezlerin kurulması aşamasından başlayarak yerine getirmektedir. Bu tez analizi sürecinin en sonunda ise tez analizi sonucunda elde edilen bulguların yorumlanması, tabloların açıklanması ve uygun formatta hazırlanması ile danışana tez analizi sürecine dair en başında bilgi verilerek analizine hakim olması sağlanmaktadır. 

Spss analizi başta olmak üzere diğer analiz programlarıyla yapmanız gereken analiz ihtiyaçları ve tez analizine dair tüm süreçlerde yanınızdayız. Bu sürçte sizlerin en iyi tez analiz firmasını bulma çabanız olduğunu biliyor ve buna hak veriyoruz. Bu kapsamda spss analizi, spss tez analizi, veri analizi, istatistik yardım, istatistik analiz merkezi, anket analizi, veri analizi, tez veri analizi, tez danışmanlığı gibi çok sayıda ve şekilde internet ortamında arama yaparak en iyi spss analizi yapan firmaya ulaşma gayreti içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple sizlere uzun yıllara dayanan istatistik analiz tecrübesi ve istatistik alanındaki uzman akademik kadrosuyla en güvenilir ve profesyonel tez analiz hizmetini Yöntem İstatistik kadrosundan alabileceğinize emin olabilirsiniz. 

 

Yöntem İstatistik ve Analiz Merkezi olarak tez analizi, veri analizi ve bunların raporlanması hizmetlerimizin yanında tüm bu istatistik programlarının eğitimlerini de veriyoruz. Böylece spss eğitimi başta olmak üzere, amos, stata, e-views vb. çok sayıda istatistik programını öğrenerek dilediğiniz programda kendi tez ve akademik analizlerinizi yapma imkanına kavuşuyorsunuz. Spss ve diğer istatistik program eğitimlerimiz için tıklayınız. 

Öğrenci ve akademisyenlerin gerek tez aşaması süreçlerinde gerekse akademisyenlikleri boyunca yayınladıkları bilimsel makalelerde sıklıkla istatistiksel ya da ekonometrik analizlere ihtiyaçları doğmaktadır. Bu ihtiyaçların giderilebilmesi için öğrenci ve akademisyenlerimizi gerek online ve yerinde analiz eğitimlerimizle gerekse bu tez analizlerinin hazırlanıp rapor halinde sunulması konusunda en yakın ve güçlü destekçileriyiz. Bu durumda olan kişiler ağırlıklı olarak internet üzerinden kendilerine en iyi analiz hizmetini verebilecek yeri bulabilmek amacıyla anket analizi yapan yerler, anket analizi yapan firmalar, yüksek lisans spss analiz fiyatları, doktora spss analizi, tez analizi yapan firmalar, tez analiz fiyatları gibi çok sayıda arama yapmaktadırlar. Bunun sonucunda karşılarına çok sayıda firma ve kişinin telefon numaralarının çıktığını göreceklerdir. 

 

Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu; size en iyi analiz hizmetini verebilecek firmanın resmi, kurumsal ve sabit bir ofis adresinin olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde tez analizi ya da diğer analiz süreçleriniz de ilerleyen aşamalarda bir muhatap bulamama sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

 

Yöntem İstatistik olarak sizlere tüm tez, proje ve makale analizlerinizde en kaliteli ve profesyonel hizmeti bu alandaki en iyi, resmi ve kurumsal bir firma olmanın ayrıcalığıyla sunmaktayız. 

 

 

 

NELER YAPIYORUZ?

 

1. Akademik Çalışmalara istatistiksel analiz desteği sunuyoruz.

Bilimsel araştırmaların en önemli bölümü sayılabilecek olan istatistiksel ya da ekonometrik analizler konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Tez analizi, makale analizi ya da proje analizi alanlarında verdiğimiz hizmetlerimizi anket ve hipotez oluşturulma aşamasından alarak, veri toplanması, toplanan verilerin SPSS vb. analiz programlarıyla analiz edilmesi, analiz sonucunda elde edilen bulguların yorumlanarak rapor haline getirilmesi ve tüm bu sürecin, siz değerli danışanlarımızın analize hakim olabilmesi amacıyla sizlerin sorularına cevap verilmesi de dahil olacak şekilde tüm süreci kapsıyoruz. 

 

2. Firmalara Pazar araştırması, müşteri araştırması, çalışan anketleri, ürün araştırması ve bunların analizlerini sunuyoruz.

Bir firmanın gerek kendi bulunduğu sektörde gerekse girmeyi planladığı sektördeki finansal analizleri, ürü ve pazar araştırmalarını, çalışan ve müşterilerinin memnuniyet düzeylerini öğrenebilecekleri anketler yapıyor ve bunların sonuçlarını bir rapor halinde yöneticilere sunuyoruz. Bu yolla pek çok firmamızın verimlilik artışlarında önemli bir rol oynamanın mutluluğu içiresindeyiz.

Sizde Yöntem İstatistik'in Uzman İstatistik Kadrosuyla Çalışın İşinize güç katın.

bottom of page